Mastercare Türkiye Öyküsü

Çok uzun yıllara dayalı spor tesisi işletmeciliği ve eğitimciliğimiz süresince, bel, sırt ve eklem rahatsızlığı en fazla karşılaştığımız sorunlar olmuştur. 

Bu konuda yaptığımız araştırmalar sonunda, katıldığım bir yurtdışı spor fuarında, İsveç Mastercare Back Care System Co.kurucusu sayın Mr.Magnus Jansson ile tanışmam bu öykünün başlangıcı oldu.

Mastercare reyonunda ki sergilediği cihazlar çok dikkatimi çekmişti. Uluslararası Fitness Fuarlarının en büyüğü olan Almanya'nın Essen kentinde gerçekleşen  FİBO MESSE adlı fuarda  çağın gerekleri olan en üst düzeyde teknolijiye sahip spor ve fitness cihaz ve makineleri sergilenmekteydi.

Mastercare reyonunda çok sade ve gösterişi olmayan Inversion Table cihazları merakımı çekmişti.

Mr.Magnus ile tanışarak kendisinden bilgiler almaya başladığımda, bu sistemin ve cihazların,  toplumun %80'inin sorun yaşadığı Bel - Sırt - Eklem Ağrıları ve Omurga sorunlarına son veren, vücut ağırlığı kullanılarak, hareketli platform üzerinde uygulanan doğal çekme ve gerdirme egzersizlerine dayalı, mükemmel etkili bir sistem olduğunu büyük bir heyecanla öğrendim.

Mr.Magnus'dan aldığım bilgilere göre, kısaca şöyle özetleyebilirim sistemi :

Mastercare Back A Traction Sistem,

Bel - Sırt - Eklem Yeri, Omuz, Boyun ve Kas ağrılarını, vücut ağırlığını kullanmak suretiyle 15 ve 30 derece eğimde ve hareketli platformda yapılan doğal traksiyon egzersizleriyle gideren, aynı zamanda sinir kökleri ve pelvis üzerindeki gerginlik ve baskılan, ayak bileği, diz - kalça fonksiyon bozuklukları, siyatik ve spazmları, günün yorgunluğunu ve stresi ortadan kaldıran dünyaca ünlü tıbben onaylı doğal bir sistem olduğunu büyük bir memnuniyetle öğrendim..

" ISVEÇ "MASTERCARE - THE SWEDISH BACK CARE SYSTEM " gerek Profesyonel Standart, gerekse Mini Modellerinin, bütün dünya ülkelerinde bireysel, kurumsal, medikal ve sportif amaçlarla kullanılmakta olan tıbben onaylı mükemmel bir sistem olduğunu daha birkaç dakikalık görüşme sırasında farkettim.

Bu sistemi ve cihazları kendi spor tesisimizde bir " Back Concept ", " Bel ve Sırt Ağrıları - Eklem ve Omurga sorunlarını Giderme Birimi " kurmak ve Türkiye Distribütörlüğünü gerçekleştirmek üzere Mr.Magnus ile el sıkıştık.

İlgili firmanın 2003 yılından beri Türkiye Master Distribütörlüğünü yürütmekte olup, modern yaşamın en büyük sağlık sorunlarının başında gelen Bel - Sırt - Eklem ve Omurda sorunlarına doğal yoldan çözüm bulup, toplum sağlığına hizmet etmenin ve bu sistemi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

 

Master Distributor of Turkey-Head Office

mastercare head office-1200

burosur-son-1 copy-s

burosur-son-2 copy-s

Beliniz mi Ağrıyor - E-Kitap

Satın almak için tıklayınız

MASTERCARE  

KISA BİR SÜRE İÇİN

ŞOK KAMPANYA

FIRSATI KAÇIRMAYIN

PROFESYONEL

CNA MODEL 

1099 USD YERİNE

SADECE 989 USD.

DİREK ADRESE

TESLİM

 

Model AH6-Heavy Duty
$ 1,995.00 spormerkezimcom