Bilgisayar başında !

Hergün bilgisayar başında saatlerce yaptığınız çalışmaların, zavallı sırtınızda ne kadar çok sıkıntı yarattığını herhalde çok iyi biliyorsunuz.

Bu durum omurganızın normal konumunun dışında bir şekil alması ve saatler boyunca omurga kanallından geçen sinirlerin baskı görmesi, tüm vücudunuzun sistemlerinde arıza ve ağrıların oluşmasına neden olur.

Bunu önlemek artık kendi elinizde..

 

Bugün insanların en büyük sağlık sorunlarının başında bel, sırt ağrısı ve eklem problemleri gelmektedir. Normal yaşam içerisinde gün boyu dik konumda iş olsun veya sportif aktivite olsun en büyük problemler omurganın baskı altında kalarak sinirlerin sıkışması ve yorgunluğun bütün vücutta hissedilmesine neden olmaktadır.

Bizim uzun yıllardır spor eğitimi ve konuyla ilgili birebir çalışmalarımızda insanların normalde  omurga baskısı nedeniyle duydukları sırt ve bel ağrıları genelde traksiyon ve çekme egzersizleriyle, günde bir kaç dakikalık bir çalışmayla ortadan kaldırılabilmektedir.

Vücut ağırlığını kullanarak 15 veya 30 derece eğimde yapılan doğal traksiyon egzersizleri omurga sağlığını mükemmel derecede etkilemektedir.

Bu sistemle yapılan hareketler, boyun omurlarından sakruma kadar omurga boyunca uzanan ve sinirlerin geçtiği vertabral kanalı genişleterek, sinirlerdeki baskıyı azaltmakta,  bel - sırt ağrıları, eklem yerleri problemleri, kas spazmı ve sindirim sistemi, kan dolaşımı bozuklukları bu sistem sayesinde mükemmel derecede olumlu yönde etkilenmektedir.

Bunu günde bir kaç dakika bile uygulamak yeterli olmaktadır. Mastercare Inversion Table cihazının, sportif kullanım, bireysel - ev kullanımı, iş yeri veya sağlık kuruluşu kullanımı.olarak geniş bir kullanım sahası mevcuttur.

Ofisinizde bir köşede mutlaka Mini Mastercare bulundurmanız, uzun yıllar size sağlıklı bir hareket sistemi kazandırıp, yaşam kalitenizi arttıracaktır.