Tıbbi Kullanım

Sara M. Meeks, P.T., M.S., G.C.S.   
SARA MEEKS PHYSICAL THERAPY
Gainesville, Florida, USA

alt

"Ben Mastercare Back A Tracrion Sistemin Inversion Table'ını kesinlikle egzersiz terapisi için güvenle kullanılabileceğini öneririm.

Özellikle, kemik erimesi, skolyoz, omurga kanalı daralması, disk zorlamaları, kronik sırt ve bel ağrıları ve birçok postürel sorunlar yaşayan hastalarım için bir tedavi metodu olarak tüm klinik sonuçlarını görerek memnuniyetle kullandım.

Ayrıca bu üniteyi atletlere de ek bir egzersiz cihazı olarak kullanmalarını tavsiye ederim.

 

Karin Timmermans, P.T.
MASTERCARE TRAININGCENTER,
Kalmthout, Belgium

alt

Bir Fiztoterapist olarak Mastercare Back A Traction Sistemini, Belçika'da " Sırt ve Bel Tedavi ünitemizde 6 ayrı bölüm halinde ve 6 yılı aşkın süredir memnuniyetle kullanmakta olduğumuzu belirtmek isterim.

Sağlık kuruluşumuz bu memnuniyet çerçevesi içinde giderek büyümekte ve Mastercare Table'ın kullanımından aldığımız ciddi olumlu sonuçlar bizi çok mutlu etmektedir.

 


Dr. Claes Lenngerd, Meslek Hastalığı Uzmanı
Occupational Physician at the City Health
Trollhättan, Sweden

alt

Gurubumuzun içinde yer alan bir çok iş yerinde Mastercare Table'ın kullanımından dolayı aldığımız sonuçlardan çok memnunuz.
Bununla ilgili çalışmalarımızı daha da arttırarak projelerimizi büyütme gayretleri içindeyiz.

 

Shulamit Koren, Israel

Kendim evde çalışmak için Mastercare Inversion Table aldım. Skolyoz ve kemik erimesi riskim vardı. Günlük düzenli kullanımla, ağır fiziksel yorgunlukları ve sırt ağrılarımı en az seviyeye indirdim.

Ayrıca, bir fiztoterapist olarak, sırt ağrılarının nasıl giderilebileceği ve kemik erimesinin nasıl yavaşlatılabileceğine dair birçok çalışma yaptım.Bu konuda çalışma yaptığım kaynaklardan traksiyon ve rotasyon egzersizlerinin omurga için en fazla tavsiye edilen yöntemler olduğunu öğrendim.

Mastercare'i kullandığımda kendimi mükemmel bir şekilde rahatlamış hissettim ve hastalarıma da sık sık ve düzenli kullanmalarını önerdim.

 


Mikael Ståhl, Diş Doktoru- İsveç

alt

"Bir diş doktoru olarak işim gereği gün boyu hem sırtım hem de omuzlarımda ağrılar olmaktadır. Bundan dolayı 1980 den beri düzenli olarak Mastercare Back A Traction Sistemi kullanmaya başladım.
Koruyucu olarak da yanımda görevli yardımcılarım kullandılar ve çok memnun kaldılar.
Biz tüm diş doktoru meslekdaşlarımıza ve muayenahane hemşirelerine Mastercare'i içtenlikle kullanmalarını öneririz.

Mastercare®
Back-A-Traction® tamamiyle stresi ve yorgunluğu ortadan kaldırıyor, işinizde daha rahat ve esnek olmanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Kim stressiz ve rahat görülen bir iş istemez ki !